Galeria obiektu:

Opinie o obiekcie:

avatar

Krzysiek Byliśmy w Majce od 22-07 do 4-08 i całe szczęście że trafiliśmy super pogodę bo nie wiem jak by się skończył nasz urlop gdyby padało, a przyczyną był oczywiście pokój jak dzwoniłem do pani właścicielki w dniu 08-02-2018 pytałem o pokój z balkonem i wygodnym dużym łóżkiem był taki na zdjęciach w galerii obiektu pani potwierdziła mi że to będzie taki pokój. A po przyjechaniu do "pensjonatu" Majka do psiej budy na poddaszu zaprowadziła nas prawie nieletnia dziewczyna która stwierdziła że taki pokój ma zapisany do mojej rezerwacji. Żona się wściekła, a młoda powiedziała że ona nic nie może zmienić. Po telefonie do właścicielki ( której nawiasem mówiąc nie dostąpiliśmy zaszczytu poznać przez dwa tygodnie ale jak się trzyma cztery sroki za ogony a tyle obiektów w Dębkach ma ta Pani nie ma się czemu dziwić ) Pani z rozbrajającą kpiną powiedziała że może nam oddać za jeden nocleg a zaliczka za trzy noclegi którą wpłaciłem w lutym to co o tym już ani słowa , no i co dalej gdzie niby mieszkać jak się zrezygnuję. w rozmowie Pani uparcie twierdziła że mówiła że to będzie pokój na poddaszu , po pierwsze nic takiego nie mówiła i tego jestem więcej niż pewien a mianowicie dla tego że sam mieszkam w domku i mam sypialnię na poddaszu i wiem jak ciepło latem bywa w takiej sypialni więc takiego pokoju na pewno bym nie wybrał. Moja rada dla wszystkich którzy będą dzwonić w sprawie pokoju w którymś z obiektów tej Pani nagrajcie najlepiej taką rozmowę wtedy nie będzie się mogła wyprzeć że było inaczej niż twierdzi. Jeżdżę co roku nad nasze morze na prywatne kwatery i jeszcze nigdy nikt tak mnie nie oszukał, jestem osobą dość liberalną i nie miałem jak udowodnić swoich racji dlatego odpuściłem , ale takich OSZUSTÓW powinno się tępić . Jeśli kiedyś wrócimy do Dębek to na pewno nie do tej Pani.
więcej

My na mapie:

Kontakt:

tel: 502 327 417

Zakonna 7 n

84-110 Dębki

Kontakt

Majka 

ul.Zakonna 7 

84-110 DĘBKI

tel.502327417

 


Kontakt [pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe]Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych w ramach www.debki.pl w celu przekazania ich do wybranego i dostępnego na stronie podmiotu turystycznego, aż do momentu wycofania zgody.

Jestem świadoma/świadomy, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych przez wybrany podmiot, z którym w tym zakresie powinnam/powinienem się skontaktować. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

Potwierdzam, że zostałam/em poinformowana/y o prawie dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawie do ich sprostowania, usunięcia (prawo do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania, prawie do przenoszenia danych, prawie wniesienia sprzeciwu, prawie do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Informujemy, że niniejsza strona internetowa należy do serwisów internetowych IP:tourism, którego właścicielem jest AGENCJA MARKETINGOWA WJX z siedzibą w Warszawie przy ul. Piastów Śląskich 49. Administratorem Danych Osobowych zbieranych danych osobowych za pośrednictwem niniejsze strony nie jest AGENCJA MARKETINGOWA WJX, lecz podmioty turystyczne wybrane przez użytkownika strony, którym dane osobowe są na bieżąco przekazywane do wykorzystania i przetwarzania w celach odpowiedzi na zapytanie i rejestracyjnych.